ארון רחף 6 מטר

ארון קירות זכוכית

יש פעמים בהם קיר אחד בחדר השינה הוא גדול כל כך עד שנדרשת מחשבה ארוכה כיצד לנצל אותו באופן אידיאלי. בייחוד כאשר מדובר בקיר שאמור להוות פלטפורמה עתידית לשטח אחסון. בעבר, היינו רגילים לראות חדרי שינה מרווחים כאלה מאובזרים בארונות עץ בעלי דלתות פתיחה, אולם היום הפתרונות מאפשרים מענה אלגנטי יותר, עדין יותר וכזה ששומר על עצמו לאורך השנים. הארון שלפניכם מציג פתרון מרשים, הוא כולל 3 דלתות רחבות כמטר וחצי כל דלת, הבנויות בגימור זכוכית בשני צבעים, כשתפקידו של הסטריפ השחור אוה להכניס עניין ו'לשבור' את הדומיננטיות הלבנה בחלל.

דלתות זכוכית הפכו לסטנדרט בארונות הזזה בשנים האחרונות זאת מכיוון והם מקנות מראה מודרני ומבריק לחלל ומגדילות את נראות החדר בהשתקפות הניבטת מתוכן. במקרה הזה אפילו המגירות בארון כוסו בזכוכית כדי להקנות להם את אותו מראה אלגנטי.

דלתות גדולות זקוקות למנגנון הזזה איכותי, שכן תנועתן החלקה לאורך השנים וכן הקלות שבהזזתן תלוייה בעיקר באותו מנגנון. בכל דלת מותקנים גם בולמי טריקה שקטה המבטיחים את סגירתן האיטית והבטיחותית של  הדלתות לאורך זמן.

פרטי הפרויקט

  • תאריך הפרוייקט: מאי 2017
  • מיקום בארץ: מרכז הארץ
  • גודל: 6 מטר
  • פירוט העבודה: ארון מוסג רחף 3 דלתות, המשלב זכוכיות קליר לבנה יחד עם סטריפ 50 סמ שחור. הארון מתפרס על כ 6 מטר רוחב ולגובה של 2.65 מטר.
  • סוג הארון: ארון רחף KLOSS UP – ארון הזזה 3 דלתות