שאלות נפוצות בנושא ארונות הזזה לחדרי שינה

ריכזנו עבורכם מספר שאלות נפוצות שבטוח יעלו לכם לפני שתרכשו את ארון ההזזה שלכם לחדר השינה, ביחד עם תשובות מהצוות המקצועי שלנו בקלוס:

 

מדוע כדאי לבחור בדלתות הזזה על פני דלתות צירים?

לדלתות הזזה יתרונות רבים, ובכך הם הופכים לכדאיים הרבה יותר על פני ארונות פתיחה עם דלתות צירים.

היתרון המשמעותי שנהוג להצביע עליו לרוב, הוא טבען של דלתות ההזזה כחסכוניות במקום, כאשר הן לא דורשות שום חלל נוסף על זה של הארון עצמו, בעוד שדלתות צירים דורשות שיוקצה חלל מסוים בו ייפתחו הדלתות.

אך בנוסף לכך, יתרון נוסף אשר טמון בדלתות ההזזה הוא שהן לא ממסגרות את תא האחסון כפי שדלתות צירים עושות, וכך מאפשרות ליותר אור להיכנס ומציגים חזות ויזואלית נינוחה יותר של תכולת תא האחסון.

 

האם ניתן לשלב נישה לטלוויזיה בארון הזזה?

בהחלט, ורבים בוחרים לעשות זאת וכך ליהנות מפתרון אשר משלב ארון הזזה עם טלוויזיה.

ניתן לעשות זאת בשתי דרכים – ארון הזזה בעל דלתות מלאות, אשר כברירת מחדל יסגור גם את חלל הטלוויזיה, או ארון הזזה שנעדר דלת אחת, וכך נישת הטלוויזיה תהיה גלויה כברירת מחדל.

היתרון הגלום באפשרות הראשונה היא שיהיה ניתן להתנתק מהטלוויזיה באופן יעיל, וכן יהיה ניתן להגן עליה ועל האלמנטים הסובבים אותה מאבק ולכלוך כאשר אין בה שימוש.

היתרון הגלום באפשרות השנייה, כמובן, הוא העובדה שהטלוויזיה תהיה נגישה וגלויה תמיד.

כך או אחרת, מכיוון שתא האחסון של הטלוויזיה גלוי יותר מן התאים האחרים, נהוג לעצב אותו באופן ייצוגי יותר אשר תואם לעיצוב חיצוני ואשר מצניע את שאר התכולה שלו.

שאלות נפוצות בנושא ארונות הזזה

ארון הזזה עם טלוויזיה

דלתות ההזזה אינן זזות – מה גורם לזה?

זו ככל הנראה תוצאה של גלגלים אשר יצאו מן המסילה שלהם, ולרוב ניתן לתקן את התקלה בקלות באמצעות הרמה של הדלת ומיקום של הגלגלים חזרה במסילה שלהם.

אם התקלה חוזרת, ככל הנראה ישנה בעיה בגלגלים עצמם או במסילה אשר גורמת לירידה של הגלגלים מן המסילה.

נוכל לחדש את הגלגלים או את המסילה בהתאם לצורך, וגם להחזיר לדלתות ההזזה את התנועה החלקה.

 

אילו מנגנונים ניתן לשלב בארון ההזזה?

ישנם מנגנונים רבים שניתן לשלב למען יעילות האחסון, נוחות הגישה ואף עזרים נוספים.

ביניהם ניתן למנות פתרונות אחסון כלליים ונפוצים כמו מגירות, מגירות שקופות, מדפים, מתקני תלייה ועוד, אך גם מנגנונים מתוחכמים כמו מתקני תלייה נשלפים, מתלה מניפה,מתקנים ייעודיים לחגורות ונעליים ואף תאורה פנימית.

 

איזה עיצובים קיימים עבור ארונות ההזזה?

ארונות ההזזה לחדרי השינה מעוצבים באופן ייעודי על פי הזמנה, וכך ניתן להעניק להם עיצוב משלל סגנונות ובהתאם לטעם שלכם.

המומחים שלנו יסייעו לתכנן את הארון עבור יעילות גבוהה, והמעצבים יוכלו לספר לכם כיצד אלמנטים אסתטיים שונים ישתלבו בחדר וישפיעו על המראה הכללי שלו ועל התחושה המתקבלת ממנו.