ארונות הזזה לחדרי שינה

האם אתם חולמים על ארון עם הדפס אישי משלכם – כמו תמונה מהעיר האהובה עליכם בעולם, אמנות מיוחדת או דוגמא מקורית – שיוצג לראווה בחדר השינה?

שלבו את החלום הזה עם ארון מתקדם טכנולוגית בעל מסילות חלקות וקלות להזזה, מגירות שקטות ושלל פטנטים ספציפיים לאחסון – וקיבלתם ארון הזזה לחדר שינה של Klöss.

אנו מציעים לכם ארונות מעולים – יעילם באחסון, נוחים לשימוש – עם הדפסים מיוחדים ומקוריים בהתאמה אישית ללקוח.

הקפדה על גימור ואיכות גבוהה ביותר
מוצר כחול לבן גאה מיוצר בישראל
הובלה והתקנה בפריסה רחבה בכל הארץ
שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך

ארונות רחף בטכנולוגיה מתקדמת

את ארונות הרחף שלנו אמנם לא תפגשו בגובה העננים, אבל הם בהחלט יגרמו לכם לרחף. ארונות הרחף נחשבים לעלית שבארונות ההזזה ומהווים את הפתרון המודרני והמתקדם לשילוב של חללי אחסון בחדרי הבית

מדובר בארונות שדלתותיהם נראות כ'מרחפות' מחוץ לגוף הארון ובכך משוות לו מראה אלגנטי במיוחד. לא בלבד שמדובר במוצר יפה, אלא שארונות הרחף נוחים ופרקטיים יותר, הדלתות הממוקמות במחוץ לגוף הארון משאירות שטח פנים גדול יותר

ובכך עומק מדפים גדול יותר וחלל אחסון רב יותר. ארונות הרחף מגיעים בכל גודל ובכל צבע, ומאפשרים שילוב של חזית מראה / זכוכית / עץ ואפילו טלוויזיה בדלתות הארון.

ניתן לראות את ארונות הרחף של קלוס בכל אחד מאולמות התצוגה שלנו ברחבי הארץ.

היתרונות של הארונות ההזזה שלנו

הארון בחדר השינה צריך לעמוד בסטנדרטים גבוהים וליצור בקרבכם שקט נפשי בכל הנוגע לפתרונות אחסון, לכן כל ארון של כל Klöss מכיל מספר יתרונות משמעותיים:

עיצוב ייחודי – כל ארון הוא עבודת אמנות ויכול להציג מגוון רחב של דוגמאות, תמונות, עיצובים וסגנונות שונים בהתאמה אישית ומיוחד לכם. תוכלו לבחור בין הדוגמאות שלנו או לבקש הדפסה מקורית משלכם.

איכות ללא פשרות – איכות היא נושא שאנו לא מתפשרים עליו, כל מוצר שיוצא מהמפעל עובר סדרת מבחנים המבטיחה כי הוא עומד בכל התקנים המחייבים ותקני החברה להבטחת איכות. האיכות באה לידי ביטוי בתכנון, בעיצוב ובבנייה וכן בחומרי הגלם בהם אנו משתמשים, עליהם אנו לא מתפשרים.

מנגנונים מודולאריים ואבזור חדשני – ישנם חידושים רבים בתחום הארונות שעוזרים לכם לאחסן כל פריט באופן הנוח והיעיל ביותר. עם טכנולוגיה מתקדמת ופעולות מתוחכמות הארון שלכם יכול להכיר בדיוק את כל צרכי האחסון הכי נוחים וחדשים, כמו מתלה מניפה נפרש למכנסיים, מתקני תלייה היורדים במשיכת חוט, מגירות מחולקות לתאים נפרדים, מגירות שקופות, מתלים נשלפים ועוד.

התאמה מקסימלית למידות החדר – ניצול מרבי של השטח בחדר מעניק לכם יותר מרחב פתוח בחדר השינה, חדר בו הצפיפות היא אחת מהבעיות הראשיות.
כל ארון מותאם באופן מדויק למידות החדר ונבנה בצורה חסכונית ויעילה בשטח.

שאלות נפוצות

  • מדוע כדאי לבחור בדלתות הזזה על פני דלתות צירים?
  • האם ניתן לשלב נישה לטלוויזיה בארון הזזה?
  • דלתות ההזזה אינן זזות – מה גורם לזה?
  • אילו מנגנונים ניתן לשלב בארון ההזזה?
  • איזה עיצובים קיימים עבור ארונות ההזזה?
תשובה:

לדלתות הזזה יתרונות רבים, ובכך הם הופכים לכדאיים הרבה יותר על פני דלתות צירים.

היתרון המשמעותי שנהוג להצביע עליו לרוב, הוא טבען של דלתות ההזזה כחסכוניות במקום, כאשר הן לא דורשות שום חלל נוסף על זה של הארון עצמו, בעוד שדלתות צירים דורשות שיוקצה חלל מסוים בו ייפתחו הדלתות.

אך בנוסף לכך, יתרון נוסף אשר טמון בדלתות ההזזה הוא שהן לא ממסגרות את תא האחסון כפי שדלתות צירים עושות, וכך מאפשרות ליותר אור להיכנס ומציגים חזות ויזואלית נינוחה יותר של תכולת תא האחסון.

תשובה:

בהחלט, ורבים בוחרים לעשות זאת וכך ליהנות מפתרון אשר משלב ארון הזזה ומזנון לטלוויזיה.

ניתן לעשות זאת בשתי דרכים – ארון הזזה בעל דלתות מלאות, אשר כברירת מחדל יסגור גם את חלל הטלוויזיה, או ארון הזזה שנעדר דלת אחת, וכך נישת הטלוויזיה תהיה גלויה כברירת מחדל.

היתרון הגלום באפשרות הראשונה היא שיהיה ניתן להתנתק מהטלוויזיה באופן יעיל, וכן יהיה ניתן להגן עליה ועל האלמנטים הסובבים אותה מאבק ולכלוך כאשר אין בה שימוש.

היתרון הגלום באפשרות השנייה, כמובן, הוא העובדה שהטלוויזיה תהיה נגישה וגלויה תמיד.

כך או אחרת, מכיוון שתא האחסון של הטלוויזיה גלוי יותר מן התאים האחרים, נהוג לעצב אותו באופן ייצוגי יותר אשר תואם לעיצוב חיצוני ואשר מצניע את שאר התכולה שלו.

תשובה:

זו ככל הנראה תוצאה של גלגלים אשר יצאו מן המסילה שלהם, ולרוב ניתן לתקן את התקלה בקלות באמצעות הרמה של הדלת ומיקום של הגלגלים חזרה במסילה שלהם.

אם התקלה חוזרת, ככל הנראה ישנה בעיה בגלגלים עצמם או במסילה אשר גורמת לירידה של הגלגלים מן המסילה.

נוכל לחדש את הגלגלים או את המסילה בהתאם לצורך, וגם להחזיר לדלתות ההזזה את התנועה החלקה.

תשובה:

ישנם מנגנונים רבים שניתן לשלב למען יעילות האחסון, נוחות הגישה ואף עזרים נוספים.

ביניהם ניתן למנות פתרונות אחסון כלליים ונפוצים כמו מגירות, מגירות שקופות, מדפים, מתקני תלייה ועוד, אך גם מנגנונים מתוחכמים כמו מתקני תלייה נשלפים, מתלה מניפה,מתקנים ייעודיים לחגורות ונעליים ואף תאורה פנימית.

תשובה:

ארונות ההזזה לחדרי השינה מעוצבים באופן ייעודי על פי הזמנה, וכך ניתן להעניק להם עיצוב משלל סגנונות ובהתאם לטעם שלכם.

המומחים שלנו יסייעו לתכנן את הארון עבור יעילות גבוהה, והמעצבים יוכלו לספר לכם כיצד אלמנטים אסתטיים שונים ישתלבו בחדר וישפיעו על המראה הכללי שלו ועל התחושה המתקבלת ממנו.