ארון הזזה Glossy Poster בעל 2 דלתות עם הדפס מיוחד במיוחד לחדר ילדים ונוער
ארון הזזה Glossy Poster בעל 2 דלתות בעיצוב בהיר לחדר ילדים ונוער

ארונות הזזה לילדים

ארונות הזזה לילדים מעניקים להם עצמאות בסידור ובחירת הבגדים ומעניקים להם שיעור חשוב בסדר וארגון.

שלל דוגמאות צבעוניות, שמחות וכיפיות יוצרות אווירה מיוחדת ומקורית בחדר הילדים, כך שכל ילד יוכל לחיות בארמון הפרטי שלו ולהרגיש בטוח ושמח.

עם התאמה מקסימלית למידות החדר ולאופי כל ילד הארונות של Klöss הם הפתרון המושלם עבור אחסון בחדר הילדים שלכם.

הקפדה על גימור ואיכות גבוהה ביותר
מוצר כחול לבן גאה מיוצר בישראל
הובלה והתקנה בפריסה רחבה בכל הארץ
שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך

היתרונות של הארונות שלנו

כל ארון של Klöss נעשה באופן מותאם אישית ומכיל יתרונות משמעותיים החשובים לכם, ההורים, ולילדים:

אבזור חדשני באחסון – מתלים, תאים ויחידות אחסון חדשניות ומקוריות עוזרות לילדים לעשות סדר בבגדים ובחפצים השונים בקלות. כשהארון מחולק באופן נוח ויעיל ולכל תא השימוש הייעודי שלו פעולת הסידור והארגון נעשית קלה עבור הילדים, כך הם לומדים שיעור חשוב לחיים.

עיצובים מקוריים – ארונות הזזה בחדר הילדים הם למעשה חלק בחדר המעניק אפשרות לעיצוב מיוחד ומקורי התואם באופן אישי לילד. מלבד מבחר הדוגמאות שאנו מציעים בקטלוג נשמח לעזור לכם לעצב את ארון החלומות של ילדכם כדי ליצור בחדר אווירה קסומה.

איכות גבוהה – השלב הראשון בווידוא האיכות שאנו נוקטים הוא שימוש אך ורק בחומרי גלם איכותיים – החל מלוחות העץ החזקים המרכיבים את שלד הארון ועד בחירת המתכת עבור המתלים והמסילות. לפני שהמוצר יוצא ממפעלינו הוא נבדק כפליים במבחני בקרת איכות קפדניים, משום שאיכות היא נושא שאנו לא מתפשרים עליו ואין סיבה שאתם תתפשרו גם כן.

יעיל וחסכוני במרחב – ארון הזזה בחדר הילדים הוא חסכוני בשטח ומאפשר יותר מרחב פתוח  בחדר. במיוחד בחדר הילדים, בו המשחק הוא הפעולה החשובה ביותר, ניצול יעיל של המרחב הוא משמעותי, לכן אנו דואגים להתאים באופן מרבי את מידות ומבנה הארון לחדר.

שאלות נפוצות

  • האם ניתן לשלב דלתות הזזה מזכוכית בארונות לילדים כך שתהיינה בטיחותיות?
  • האם ישנם ארונות הזזה לילדים אשר יוכלו להתאים להם גם כשיגדלו?
  • איך כדאי למדוד את החלל עבור ארון ההזזה?
  • מדוע עדיף לבחור בדלתות הזזה על פני דלתות צירים?
  • האם מותקנים בולמים עבור דלתות הזזה?
תשובה:

כן, דלתות הזכוכית עשויות מזכוכית עמידה במיוחד, כך שתידרש עצמה גבוהה במיוחד כדי שהזכוכית תישבר.

באופן הזה, ניתן להבטיח ששום סכנה לא תשקף מצד דלתות הזכוכית, גם כאשר הילדים נמצאים ומשחקים בסמוך עליהן.

תשובה:

בהחלט, ניתן לתכנן את ארונות הזזה באופן שיתאים גם לגילאים בוגרים יותר, או שתהיה בו הכנה להרחבה.

באופן הזה ניתן לרכוש ארון הזזה שיתאים לצרכים של ילדים כבר בגיל צעיר, ולהבטיח שיהיה ניתן לעשות בו שימוש גם כאשר יגדלו ללא צורך לרכוש ארון חדש לחלוטין.

תשובה:

הדרך הטובה ביותר למדידת החלל, היא ביצוע מדידה מפינת החדר לפינת החדר בצד בו הארון עתיד להיות ממוקם, וכך ניתן לוודא שהארון יתאים באופן ייעודי למידות הקיר.

בנוסף לכך, מומלץ למדוד את הגובה של החדר בשתי הפינות של הקיר בו ימוקם הארון.

תשובה:

דלתות ההזזה כוללות בהם יתרונות רבים הרבה יותר על פני דלתות הצירים, וכך הן הופכות למועדפות עד לכדי ש-90% מהארונות הנמכרים בארץ הם ארונות הזזה.

היתרון המהותי והמרכזי ביותר של דלתות הזזה הן שהן חסכוניות במקום הרבה יותר על פני דלתות הצירים, אשר דורשות שיוקצה חלל בו הדלתות יוכלו להיפתח.

בנוסף לכך, דלתות הצירים נוטות למסגר את תאי האחסון, בעוד שדלתות ההזזה חושפות את תא האחסון באופן מלא אשר מאפשר כניסה רחבה של אור ושמאפשר התבוננות אל תוך תא האחסון מטווח זוויות גדול הרבה יותר מזה של דלתות הצירים.

תשובה:

בהחלט.

בעוד שהילדים עשויים להיות קלי דעת באופן שבו הם פותחים וסוגרים את דלתות הזזה, נהוג להתקין בולמים יעילים בדלתות אשר יימנעו טריקה שלהם לכל צד.

באופן הזה ניתן להבטיח שהדלתות יישארו תקינות ויעילות לאורך זמן, ושתקלות אשר נגרמות מזעזוע – כמו יציאה של הגלגלים מן הצירים – יימנעו.