ארון TV רחף 6 מטר

ארונות הזזה עם טלויזיה

ארון טלוויזיה הוא אחת ההמצאות המתקדמות והמתוחכמות ביותר בתחום הארונות, הוא עוזר לכם לשמור על מרחב פתוח בחדר השינה ולייעל את ניצול השטח.

ארון עם טלוויזיה מעניק לחדר מראה יוקרתי ואלגנטי ומעניק לכם חווית צפייה ייחודית.

ארונות הזזה עם טלוויזיה של Klöss משלבים בין האיכות הגבוהה של הארונות שלנו לחוויית צפייה ברמה הגבוהה ביותר כדי שתוכלו ליהנות מחדר השינה שלכם באופן הטוב ביותר.

הקפדה על גימור ואיכות גבוהה ביותר
מוצר כחול לבן גאה מיוצר בישראל
הובלה והתקנה בפריסה רחבה בכל הארץ
שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך

היתרונות של הארונות שלנו

חווית צפייה מיוחדת – עם טלוויזיה בתוך ארון הזזה תוכלו להנות מחווית צפייה מדהימה, כאשר דלתות הארון נסגרים במישור אחיד ומעניקים לכם מסך גדול בעל איכות גבוהה. תוכלו לשלב בין פתרון אחסון מעולה למסך איכותי באופן מקורי וחסכוני בפריטים מיותרים בחדר השינה.

סגירה במישור אחיד – דלתות ארון הזזה טלוויזיה נסגרים במישור אחיד היוצר לכם קיר גדול ואחיד ומסך חלק וברור עליו תוכלו להנות מהתכניות והסרטים האהובים עליכם.

תפעול נוח, סגירה שקטה – מסילות הארון, וכן המתלים הנשלפים והמגירות, מיוצרים בטכנולוגיה העושה אותם שקטים, חלקים ונוחים לתפעול. כל פתיחה וסגירה חלקה ושקטה.

איכות בדוקה – כל מוצר וכל ארון היוצא מבית Klöss נבדק כפליים במבחני בקרת איכות קפדניים המבטיחים לכם, הלקוחות, מוצרים עמידים שמאריכים ימים ואינם דורשים תחזוקה ותיקון.

עיצובים מקוריים ומיוחדים – באתר ובאולם התצוגה תוכלו להתרשם ממבחר דוגמאות עיצוב שונות לארונות הזזה אשר מתאימות לכל טעם וכל חדר. נשמח לעמוד לרשותכם כדי למצוא ולעצב את ארון הטלוויזיה המושלם עבורכם.

שאלות נפוצות

  • האם ארונות הזזה עם טלוויזיה מתאימים רק לחדר השינה?
  • האם הטלוויזיה בארון הזזה תהיה גלויה תמיד?
  • האם ניתן לחדש ארון הזזה עם טלוויזיה ישן?
  • מה עושים עם ארון ההזזה עם הטלוויזיה כאשר עוברים דירה?
  • מה יאפיין את תא האחסון בו תמוקם הטלוויזיה?
תשובה:

לא, ארונות הזזה עם טלוויזיה יכולים להיות פתרון יעיל עבור כל חלל בבית בו נרצה למקם טלוויזיה.

מעטים החדרים בבית אשר אין בהם פתרונות אחסון כלל, ואם אנו רוצים לשלב גם טלוויזיה בחדר המדובר, אין סיבה שלא לאחד את השניים ולהתקין פשוט ארון הזזה עם טלוויזיה.

כך, ניתן לשלב אפילו ארון הזזה עם טלוויזיה בסלון, וכך ליהנות ממזנון טלוויזיה מפואר.

תשובה:

לאו דווקא.

ניתן לתכנן את הארון באופן שהטלוויזיה תהיה גלויה תמיד, או שתהיה גלויה כברירת מחדל, וכך להבטיח שהטלוויזיה תשתלב באופן קבוע עם הנוף של החדר.

מנגד, אין מניעה גם לתכנן את ארון הזזה כך שנישת הטלוויזיה תהיה גם היא מוסתרת כברירת מחדל, באופן שיגן על הטלוויזיה מלכלוך ומאבק באופן יעיל יותר.

תשובה:

בהחלט, ישנן שלל דרכים בהן ניתן לחדש ארון ישן כלשהו.

הפעולה הפשוטה ביותר לחידוש הארון היא החלפת הדלתות שלו – ארונות הזזה מאפשרים החלפה פשוטה, מהירה ויעילה של הדלתות, ובעוד שהדלתות מהוות את עיקר חזית הארון, דלתות חדשות ייצרו מראה של ארון חדש לחלוטין.

עם זאת, ניתן לבצע עבודה מקיפה יותר, וגם להחליף או לחדש חלק מפתרונות האחסון הפנימיים של הארון, אם כדי לשלב בו מנגנוני אחסון חדשים ואם כדי פשוט להחליף פתרונות שונים שניזוקו.

תשובה:

בפשטות – מעבירים גם את הארון.

ניתן לפרק את ארון ההזזה בקלות, לשנע אותו אל הדירה או אל הבית החדשים ושם להרכיב אותו מחדש, וכך להימנע מן הצורך ברכישת ארון חדש.

בנוסף לכך, במקרה והמימדים של החדר החדש בו הארון עתיד להיות ממוקם שונים באופן מהותי מן המימדים המקוריים של הארון, ניתן גם לבצע מלאכת שיפוץ וחידוש של הארון אשר יתאימו אותו למימדים החדשים.

תשובה:

בתא האחסון בו תהיה נישת הטלוויזיה, קודם כל יוקצה – מן הסתם – חלל אשר מותאם לטלוויזיה ולמכשירים הנלווים לה (ממירים, מכשירי צפייה, סטרימרים, מערכות שמע וכדומה).

בנוסף לכך, הארון יתוכנן באופן כזה כך שתהיה גישה פנימית מן הנישה של הטלוויזיה אל החיבורים הרלוונטיים, בהם חיבורים לחשמל, חיבורים לכבלים או ללוויין, חיבורים לרשת האינטרנט הביתית ואף חיבורים למערכות שמע חיצוניים.

לבסוף, מכיוון שתא האחסון בו ממוקמת הטלוויזיה רגיל להיות גלוי באופן קבוע – או לפחות בתדירות גבוהה משאר תאי האחסון – נהוג לעצב את תא האחסון כולו באופן שונה במקצת מתאי האחסון האחרים, כך שיתאם בסגנון שלו לעיצוב החיצוני של הארון במקום לעיצוב הפנימי, ושפתרונות האחסון הנוספים בתא יוצנעו.